Arabulucuk Asistanlığı Eğitimi

Arabulucuk Asistanlığı Eğitimi

Eğitim Detayları

Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Buraya Tıklayarak' İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi arayıp, tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

EĞİTMENLER; PERVİN YILDIZ ve NAZLI ÖZLEM ATMACA

TOPLAM SÜRE; ONLİNE + SÜPERVİZYON  + CANLI YAYIN  = 2 Aylık bir eğitimdir.

Başkent Üniversitesi onaylı ve sertifikalıdır.

Lise ve üzeri her mezun eğitime katılım sağlayabilmektedir.

-İRADİ ARABULUCULUK

-DAVA ŞARTI ARABULUCULUK

-ARABULUCULUK TERMİNOLOJİSİ

-EŞİTLİK

-İRADİLİK

-DOSYA OLUŞTURMA

-KISALTMALAR ; HUAK (HUKUK UYUŞMAZLIKLARINDA ARABULUCULUK KANUNU

                            AUÇ (ALTARNETİF UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

                            AAÜT(ARABULUCULUK ASGARİ ÜCRET TARİFESİ)

-ADLİYE ARABULUCULUK BÜROLARI

1. Ön bilgi başvurunuz sonrası eğitim danışmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme sağlanır.

2. Video ve PDF kaynaklar, canlı bağlantılar, yüz yüze eğitimler, sınav tarihleri ve şekli hakkında bilgi alırsınız.

3. Üyelik işlemleriniz tamamlanır ve NLP Eğitimi panelindeki tüm dökümanlara erişiminiz gerçekleşir. Ayrıca mobil uygulamalarımız üzerinden de eğitimlerinize dilediğiniz yer ve zamanda erişebilirsiniz.

4. Eğitim kaynakları eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış, Başkent Üniversitesi onayından geçmiş video ve pdf kaynaklardan oluşur, kaynaklardan yararlanarak bilgi seviyenizi geliştirirsiniz.

5. Edindiğiniz bilgileri canlı yayınlarda eğitimleriniz ile pekiştirir, kendilerinden destek alma fırsatına sahip olursunuz

6. Yüz yüze eğitimlerdeki uygulamalar ile edindiğiniz bilgileri eğitimcilerimizin kontrolü, yönlendirme ve önerileri ile hayata geçirmeye başlarsınız.

7. Eğitim sürecinizden sonra sınava tabi olursunuz ve başarıyla tamamladığınız eğitim sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Bu sayfadaki Detaylı Bilgi Talep Et üzerinden iletişim formumuzu doldurabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arabulucuk Asistanlığı Eğitimi Eğitimcileri

Kursiyer Yorumları (21 Adet)

 • SERPİL ÇORUM BİÇER
  24/12/2020

  Eğitim süreci çok etkin ve destekleyiciydi, teşekkür ederim.

 • SENEM DAŞKIRAN
  24/02/2021

  Kendisi eğitimle alakalı okadar açıklayıcı ve hicbir soru işareti bırakmayacak şekilde akıcı diksiyonu ile net bir bilgi almama çok çok yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum. Sayın Damla Kargı alakanız için ayriyeten teşekkür ediyorum ve çok büyük başarılar içerisinde olmanızı temenni ediyorum. 🙏

 • YASEMİN HİLAL ONUR
  13/02/2021

  Sevgili Nurcan Arslan’ın güzel anlatımı , ilgisi ve tatlı dille göstermiş olduğu yakınlık çok güzeldi. Detaylı açıklamaları , yönlendirmesi , sevecenliği ve sabrı için çok teşekkür ediyorum.

 • SEVGİ KARAHANLI
  11/02/2021

  ARABULUCULUK ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ EĞİTİMİ İÇİN BUGÜN KAYIT GERÇEKLEŞTİRDİM. BİLGİLENDİRME VE YAKLAŞIMINDAN DOLAYI DANIŞMAN DİLEK SEKMAN'A VE AKNET AVRUPA'YA TEŞEKKÜR EDERİM.

 • NİLÜFER HASEKİOĞLU
  23/01/2021

  Eğitime katılmam konusunda bana yardımcı olan, verdiği bilgilerle aydınlatan danışmanım Nurcan Arslan'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Umarım güzel bir şekilde bu eğitimi tamamlarız.

 • MELİHA ERDOĞAN
  01/06/2021

  İnsanlar hayatları boyunca hep bir şey başarmak içiñ uğraşırlar Bunun için de çok girişim de bulunurlar.Çoğu kez istedikleriklerini basaramazlar.Nedeni ya yanlıs zamandır.ya da zaman doğru seçim yanlıstır. Işte ben de böyle kimi başarılı, kimi başarısıź,bir süreçten sonra ne yapmam gerek nasıl basarılı olurum ülkenim insanına bir nebze de olsa nereden el uzatabilirim düşünürken.yasamda ne yaparsak yapalım önce işin mutfağindan başlayalım ki temiz ,sıcak ve sevgı dolu mutlakta pişen yemek her zaman çok mutlu çekirde aile oluşturu yani ilk ev evliklik sürecininin olmasın da çok önemlidir.Toplumda ki şiddet sevgisizlik hep bu mutfak ta pişiyor. Acaba ben bu mutfağa nasıl katıkı da bulunur umu düşünürken .Baskent üvrst. sinin .sayfasında ki evlilik danışmanlığı dikkatimi çekti. Ve işte tam istediğim şey diyerek bu yaştan sonra olur mu? dedim sonra , olur tabi niye olmasin ve iletişime geçtim .görüşme de Nurcan Hanımın pozitif,sevecen işini yaparken takındığı içten sorumlu ve çözüm odaklı yaklaşımı ile şimdi öğrenciniz olmanın dehşetli mutluluğu içerisindeyim ,iyi ki bu girişimi yapmışım iyi ki karşıma NURCAN HANIM .gibi değerli bir danışman çıkmış. Teşekkürler Nurcan Hanım😊 Söz iyi bir öğrenci olacağım.. Aranıza hoş geldim diyorum 😊

Tüm Yorumları Göster