Matematik Röntgeni ve Problemler Eğitimi

Matematik Röntgeni ve Problemler Eğitimi

Eğitim Detayları

Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Buraya Tıklayarak' İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi arayıp, tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

Eğitim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Soruların üzerindeki + butonuna basarak bilgi alabilirsiniz.

Eğitimi Matematik Röntgeni Kurucusu Ümit Hayri Koç tarafından verilmektedir.

Problemler konusunu öğrenmek  isteyen herkes eğitime katılabilir.

Özellikle üniversite hazırlık öğrencileri başta olmak üzere lise öğrencileri , ALES/ KPSS vs. sınavlara hazırlanan öğrenciler , kendini geliştirmek isteyen ve problemler konusunu tamamen formülsüz anlatmak isteyen eğitimciler  ve eğitim koçları,

Ülkemizde üniversite sınavı başta olmak üzere çeşitli sınavlarda  problemler konularından birçok soru çıkmaktadır  (yaş,yüzde,faiz,kar-zarar,karışım,işçi,hız, sayı,kesir,yeni nesil sorular vs).Bu sorular öğrencilerin en zorlandığı sorular olmaktadır. Bu eğitim,  bu konuların tamamen formülden arındırılmış halde, sadece bu eğitimi izleyerek ve gerekenleri yaparak konunun ana mantığına sahip olabileceğiniz ve problemler sorularını rahatlıkla yapar hale gelebileceğiniz bir eğitimdir.

Denklem Çözme Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Yaş Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Yüzde Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Faiz Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Kar zarar problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Karışım Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

İşçi Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Hız Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Sayı Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Kesir Problemleri Konu anlatımı ve Soru Çözümü

Yeni nesil Problemler Konu anlatımı ve Soru Çözümü

400 Soruluk Soru Bankası

Problemler konusunu çözmek demek soruda okuduğumuz türkçe cümleyi matematiksel cümleye dönüştürebilmek demektir. Çünkü matematiksel cümleye yani denkleme dönüştürebildiğimizde geriye sadece denklemi çözmek ve sonucu bulmak kalır. Hazırladığımız bu eğitimde, bütün problem çeşitlerinin ana mantığını ve bu ana mantığı kullanarak soruları nasıl denkleme dönüştüreceğimizi kolaydan zora doğru bir sıralamayla kalıcı ve diğer sorulara da uygulayacağınız şekilde verdik. Bu eğitimin problemler konusunda sıkıntı yaşayan ve anlamakta zorlanan herkese ciddi yardımı dokunacaktır.

Eğitim hakkında Aknet Akademi Eğitim Kurumu Eğitim Danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için sayfadaki 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Hemen Bilgi Al' alanlarındaki iletişim formunu doldurabilirsiniz

Matematik Röntgeni ve Problemler Eğitimi Eğitimcileri

Kursiyer Yorumları (1 Adet)

  • HATİCE KABAN
    30/06/2019

    İyi eğitim veriyor

Tüm Yorumları Göster